CDaoRecordset::GetCacheSize

довгий (GetCacheSize);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Значення, яке вказує кількість записів у динамічного набору записів, які містять дані локально кешування із джерела даних ODBC.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена отримати кількість записів, кешування. Даних, кешування, покращує продуктивність застосунку, який завантажує дані з віддаленого сервера через об'єкти динамічного набору записів. Кеш є пробіл в місцевому пам'яті, яка зберігає дані, зовсім недавно завантажуються з сервера, у випадку, якщо дані буде запропоновано знову під час роботи програми. Коли дані запитуються, Microsoft Jet database engine перевіряє кеш для даних спочатку замість того, щоб його отримання від сервера, який займає більше часу. Дані, що не виходить від джерела даних ODBC не зберігається в кеші.

Будь-які джерела даних ODBC, таких як вкладені таблиці, може мати локальний кеш.

Щоб отримати додаткові відомості про кешування запису, перегляньте статтю зовнішні DAO: поліпшення продуктивності з зовнішніх джерел даних в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "CacheSize, CacheStart властивості" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::FillCache, CDaoRecordset::GetCacheStart, CDaoRecordset::SetCacheSize, CDaoRecordset::SetCacheStart

Index