CDaoRecordset::GetAbsolutePosition

довгий (GetAbsolutePosition);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ціле число від 0 до кількості записів у наборі записів. Відповідає порядковий номер розташування поточний запис у наборі записів.

Зауваження

Повертає номер поточного запису набору записів об'єкта. Значення властивості AbsolutePosition базового об'єкта DAO є COLUMN; параметр 0 посилається на перший запис у наборі записів. Ви можете визначити кількість населених записів у наборі записів за номером GetRecordCount. Виклик GetRecordCount може зайняти деякий час, тому що вона має доступ до всіх записів, щоб визначити кількість.

Якщо немає жодного поточного запису, як, коли немає записів у наборі записів,   -повертається 1. Видалення поточного запису, AbsolutePosition значення властивості не визначено та MFC кидає виключення, якщо вона є посилання. Для динамічного набору набори записів додавання нових записів до кінця послідовності.

Примітка   Ця властивість не призначена для використання в якості сурогатного рекордне число. Закладки ще рекомендований спосіб збереження і повернення в заданому положенні і єдиний спосіб позицію поточного запису по всіх типів об'єктів набору записів. Зокрема, зміни розташування цього запису, коли record(s), його буде видалено. Існує ніякої гарантії, що певного запису буде мати те ж розташування, якщо автоматично набір записів є наново ще раз тому, що порядок окремих записів у наборі записів не гарантується, якщо не було створено з SQL-оператор, використовуючи застереженняна замовлення .

Примітка   Ця функція-член дійсна тільки для динамічного набору і знімок тип набори записів.

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "AbsolutePosition власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::SetAbsolutePosition

Index