CDaoRecordset::FindNext

Знайти наступний BOOL (LPCTSTR lpszFilter );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо відповідні записи знайдено, інакше 0.

Параметри

lpszFilter

Рядковий вираз (наприклад, де застереження в інструкцію SQL без слова де), який, щоб знайти запис.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена знайти наступний запис, який відповідає визначеній умові. Функція-член Знайти наступний починає свій пошук поточного запису і шукає до кінця набір записів.

Якщо ви хочете, щоб включити всі записи в пошуку (не тільки ті, які відповідають певну умову) використовувати один з операцій переміщення рухатися з записів. Щоб знайти запис у таблиці набору записів, викликати функцію член параметра.

Якщо запис відповідають критеріям не знаходиться, поточний запис вказівника не визначено, і Знайти наступний повертає нуль. Якщо набір записів містить більш ніж один запис, що задовольняє критеріям, FindFirst знаходить перше входження, Знайти наступний знаходить наступне входження і так далі.

Застереження   Якщо ви редагуєте поточного запису, переконайтеся, що ви зберегти зміни на виклик функції-члена оновлення перед переміщенням з іншим записом. Якщо перемістити інший запис без оновлення, зміни втрачаються без попередження.

За допомогою однієї операції пошуку не є так само, як називати MoveFirst або MoveNext, однак, що просто робить першого або наступного запису поточного без зазначення умову. Ви можете стежити, щоб знайти операцію з операції переходу.

Майте на увазі наступне, при використанні операції пошуку:

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "FindFirst, FindLast, знайти наступний, FindPrevious методи" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::Find, CDaoRecordset::FindFirst, CDaoRecordset::FindLast, CDaoRecordset::FindPrev

Index