CDaoRecordset::FindFirst

BOOL FindFirst (LPCTSTR lpszFilter);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо відповідні записи знайдено, інакше 0.

Параметри

lpszFilter

Рядковий вираз (наприклад, де застереження в інструкцію SQL без слова де), який, щоб знайти запис.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена знайти перший запис, який відповідає визначеній умові. FindFirst функції члена починається пошук від початку набір записів та пошукові запити в кінці набір записів.

Якщо ви хочете, щоб включити всі записи в пошуку (не тільки ті, які відповідають певну умову) використовувати один з операцій переміщення рухатися з записів. Щоб знайти запис у таблиці набору записів, викликати функцію член параметра.

Якщо запис відповідають критеріям не знаходиться, поточний запис вказівника не визначено, і FindFirst повертає нуль. Якщо набір записів містить більш ніж один запис, що задовольняє критеріям, FindFirst знаходить перше входження, Знайти наступний знаходить наступне входження і так далі.

Застереження   Під час редагування поточного запису, не забудьте зберегти зміни на виклик функції-члена оновлення перед переміщенням з іншим записом. Якщо перемістити інший запис без оновлення, зміни втрачаються без попередження.

Знайти член функції пошуку з папки та в напрямку, вказаних у таблиці:

Знайти операцій Почати Напрямку пошуку
FindFirst Початок набору записів Кінця набору записів
FindLast Кінця набору записів Початок набору записів
Знайти наступний Поточний запис Кінця набору записів
FindPrevious Поточний запис Початок набору записів

Важливо   Коли ви телефонуєте FindLast, Microsoft Jet database engine повністю заповнюють ваш набір записів перед початком пошуку, якщо це не зроблено. Перший пошук може зайняти більше часу, ніж подальші пошуки.

За допомогою однієї операції пошуку не є так само, як називати MoveFirst або MoveNext, однак, що просто робить першого або наступного запису поточного без зазначення умову. Ви можете стежити, щоб знайти операцію з операції переходу.

Майте на увазі наступне, при використанні операції пошуку:

Щоб отримати додаткові відомості про пошук записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів навігації в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "FindFirst, FindLast, знайти наступний, FindPrevious методи" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::Find, CDaoRecordset::FindLast, CDaoRecordset::Find&Next, CDaoRecordset::FindPrev

Index