CDaoRecordset::FillCache

до втрати FillCache (довготривалих pSize = NULL, COleVariant * pBookmark = NULL);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

pSize

Задає кількість рядків для заповнення кеша. Якщо параметр не, значення залежить від значення властивості CacheSize основний об'єкт DAO.

pBookmark

На COleVariant визначення закладки. Кеш заповнений, починаючи з запису зазначено на цю закладку. Якщо параметр не, кеш заповнений, починаючи з запису позначається CacheStart власністю основний об'єкт DAO.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена на кешування вказаної кількості записів з набору записів. Кешування, покращує продуктивність застосунку, який отримує або вибирає дані з віддаленого сервера. Кеш є простір в місцевому пам'яті, яка зберігає дані, які нещодавно завантажити з сервера на припущенні, що дані буде ймовірно бути запитаний знову під час роботи програми. Коли дані запитуються, Microsoft Jet database engine перевіряє кеш для даних спочатку замість того, щоб його отримання від сервера, який займає більше часу. Використання даних кешування на джерела даних не ODBC не діє як дані не зберігаються в кеш-пам'яті.

Не чекаючи кеш, щоб бути заповнені з записів, як вони fetched, можна чітко заповнити кеш в будь-який час шляхом виклику функції FillCache член. Це швидше спосіб заповнення кеша, тому що FillCache вибирає кілька записів за один раз замість одного в той час. Наприклад, під час відображення кожного screenful записів те, ви можете мати застосування виклику FillCache за наступний screenful записів.

Будь-який бази даних ODBC, доступні з об'єктами, набір записів може мати локальний кеш. Щоб створити кеш, відкриття набору записів об'єкта з віддалених даних джерела і потім викликати SetCacheSize і SetCacheStart член функції набір записів. LSize і lBookmark створення діапазону, що частково або повністю за межами діапазону, зазначеного SetCacheSize і SetCacheStart, частини набору записів за межами цього діапазону ігнорується та не завантажені в його кеш. Якщо FillCache більше записів, ніж залишатися в до віддаленого джерела даних, тільки інших записів приніс, і кинули не виняток.

Записи, що приніс з кешу не відображають зміни одночасно до вихідних даних іншими користувачами.

FillCache вибирає лише записи, які не вже кешування. Змусити оновлення кешовані дані, викликати функцію член SetCacheSize з lSize -параметр дорівнює 0, дзвінок, SetCacheSize знову з lSize параметр дорівнює розміру кешу, ви спочатку запит а потім викликати FillCache.

Щоб отримати додаткові відомості про кешування запису, перегляньте статтю зовнішні DAO: поліпшення продуктивності з зовнішніх джерел даних в Visual C++ програміста керівництво. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "FillCache метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::GetCacheSize, CDaoRecordset::GetCacheStart, CDaoRecordset::SetCacheSize, CDaoRecordset::SetCacheStart

Index