CDaoRecordset::Edit

віртуальний порожнечу редагування ();
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Цей член функцію, щоб дозволити змін у поточному записі.

Після того, як ви називаєте член функції редагування , зміни, внесені до поточного запису поля буде скопійовано до буфера копію. Після того, як ви внесіть потрібні зміни до запису Телефонуйте оновлення , щоб зберегти зміни. Редагувати збереження значень у наборі записів даних членів. Якщо ви виклику, Редагувати, внести зміни, то знову закликаю редагування , запису значення відновлені вони були до першого дзвінка редагування.

Застереження   Якщо редагування запису а потім виконайте будь-яку операцію, що рухається з іншим записом без першого виклику оновлення, зміни втрачаються без попередження. Крім того, якщо закрити набір записів або бази даних з батьків, редагований запис втрачається без попередження.

У деяких випадках ви можете оновити стовпця, зробивши його значення Null (що містять дані відсутні). Для цього зателефонуйте SetFieldNull з параметром з правда, щоб позначити поле значення Null; Це також призводить до стовпця буде оновлюватися. Якщо потрібно, щоб поле бути написані до джерела даних, навіть якщо його значення не змінилася, телефонуйте SetFieldDirty з параметром з ПРАВДОЮ. Це працює, навіть якщо поля значення Null.

Рамках позначки змінити поля даних членів, щоб забезпечити, що вони буде писати для запису в джерелі даних DAO поле запису механізм обміну (DFX). Змінення значення поля, як правило для поля встановлюється dirty автоматично, так рідко потрібно буде назвати SetFieldDirty себе, але іноді, ви можете забезпечити, що стовпців будуть явно оновлення або вставлений незалежно від того, що значення знаходиться в компонент поля даних. Механізм DFX також працюють використання ПСЕВДО NULL. Докладніше перегляньте статтю CDaoFieldExchange::m_nOperation.

Якщо подвійну буферізацію механізм не використовується, змінивши значення поля не автоматично настроїти поле як брудні. У цьому випадку, це буде необхідно SSL набір полів брудні. Прапор, що містяться в елементах керування m_bCheckCacheForDirtyFields цієї перевірки полів.

Коли набору записів об'єкта песимістичне передбачення заблокований у багатокористувацької середовищі, запис зберігається, закривається час від часу, Редагувати використовується до завершення оновлення. Якщо набір записів оптимістично заблоковано, звіт закривається і в порівнянні з активовано запис, перед його оновлення бази даних. Якщо запис було змінено, оскільки ви назвали, Редагувати, оновлення операцію не вдалося виконати і MFC кидає виключення. Ви можете змінити блокування режимі з SetLockingMode.

Примітка   Завжди оптимістично блокування використовується на зовнішньої бази даних-формати, такі як ODBC і інсталювальний ISAM.

Поточний запис залишається поточний, після того, як ви називаєте, редагування. Щоб зателефонувати, Редагувати, повинні бути поточного запису. Якщо жодного поточного запису, або якщо набір записів не посилається відкритий таблицею або динамічного набору записів об'єкта, виникає виняток. Виклик Редагувати викликає CDaoException бути викинутий за таких умов:

Якщо джерело даних підтримує угоди, ви можете зробити, Редагувати назвати частиною транзакції. Зверніть увагу, що ви повинні назвати CDaoWorkspace::BeginTrans перед викликом, Редагувати , і після того, як відкрити набір записів. Також зверніть увагу, що закликають CDaoWorkspace::CommitTrans не є заміною для виклику оновлення для завершення операції редагування . Щоб отримати додаткові відомості про угоди побачити клас CDaoWorkspace.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення даних, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "AddNew метод", "Редагувати методу", "Видалити метод", "Спосіб оновлення" і "Оновлювану власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::Add&New, CDaoRecordset::CancelUpdate, CDaoRecordset::CanTransact, CDaoRecordset::Delete, CDaoRecordset::Update

Index