CDaoRecordset::DoFieldExchange

віртуальний недійсним DoFieldExchange (CDaoFieldExchange * pFX );

Параметри

pFX

Містить вказівник на об'єкт CDaoFieldExchange . Рамках буде вже створили цей об'єкт, щоб визначити контекст для поля обмінної операції.

Зауваження

Рамках називає цей член функція для автоматичного обміну даними між члени поля даних з набору записів об'єкта і відповідних стовпців поточного запису в джерелі даних. Це також пов'язує членів вашої параметр даних, якщо такі є, щоб параметр заповнення в SQL заяву рядок для виділення у наборі записів. Обмін поля даних, називається DAO поле запису exchange (DFX), працює в обох напрямках: від набору записів об'єкта члени дані поля до поля запису в джерелі даних і від запису в джерелі даних до набору записів об'єкта. Якщо стовпці є обов'язковими динамічно, ви не зобов'язані здійснювати DoFieldExchange.

Тільки дії, які ви зазвичай повинні взяти для здійснення DoFieldExchange для вашого класу похідні набір записів, щоб створити клас, з ClassWizard і вказати імена та типи даних полів даних членів. Можна також додати код до ClassWizard пише, щоб визначити параметр члени дані. Якщо всі поля з динамічно, ця функція буде неактивні, якщо не вказати параметр члени дані. Докладніше, перегляньте статтю записів DAO: прив'язування записів динамічно в Visual C++ програміста керівництво.

Коли ви оголосити ваш клас отриманих записів з ClassWizard, майстер пише заміщенням DoFieldExchange для вас, які, наприклад, такий вигляд:

недійсним CCustSet::DoFieldExchan&ge (CDaoFieldExchange * pFX)
{
   //{{AFX_FIELD_MAP(CCustSet)
   pFX-gt;SetFieldType(CDaoFieldExchange::outputColumn);
   DFX_Text (pFX, "Ім'я", m_strName);
   DFX_Short (pFX, "Вік", m_wAge);
   //}}AFX_FIELD_MAP
}

Щоб отримати додаткові відомості про обмін поле запису, перегляньте статтю ДАО запис поле Exchange (DFX) в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoException

Index