CDaoRecordset::Delete

віртуальний порожнечу видалити ();
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена на видалення поточного запису в об'єкт відкрито динамічного набору або таблиці тип набору записів. Після успішного видалення члени дані полів у наборі записів встановлено значення Null, і ви повинні викликати явно один набір записів навігації член функцій (Переміщення, шукати, SetBookmarkі так далі) для переміщення з видаленим записом. Під час видалення записів з набору записів, там має бути поточний запис у наборі записів перед тим, як ви називаєте, Видалити; в іншому випадку MFC кидає виключення.

Видалити видалення поточного запису і робить її недоступною. Хоча ви не можете редагувати чи використовувати видаленим записом, залишається поточного. Після переходу до іншого запису, однак, ви не можете зробити видаленим записом поточний знову.

Застереження   Набір записів повинен бути оновлювану, і там має бути дійсним запис поточний набір записів при виклику Видалити. Наприклад, якщо видалити запис, але не перейдіть до запису, перш ніж ви називаєте Видалити знову, Видалити кидає CDaoException.

Запис можна відновити, якщо ви використовуєте угоди і функцію член CDaoWorkspace::Rollback . Якщо базові таблиці основної таблиці в Каскад видалити зв'язок, видалення поточного запису може також видалити один або кілька записів у зовнішньої таблиці. Докладніше перегляньте визначення "Каскадне видалення" в довідці Microsoft DAO.

На відміну від AddNew і Редагуватизаклик до Видалення не міститься заклик до оновлення.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення даних, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "AddNew метод", "Редагувати методу", "Видалити метод", "Спосіб оновлення" і "Оновлювану власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::Add&New, CDaoRecordset::CancelUpdate, CDaoRecordset::Edit, CDaoRecordset::Update, CDaoRecordset::CanTransact

Index