CDaoRecordset::CDaoRecordset

CDaoRecordset (CDaoDatabase * pDatabase = NULL);

Параметри

pDatabase

Містить вказівник на об'єкт CDaoDatabase або значення NULL. Якщо не NULL і Відкрити функцію член CDaoDatabase об'єкт не викликали щоб підключити його до джерела даних, набір записів намагається відкрити його для вас під час його власні Відкрити дзвінка. Якщо ви передаєте NULL, CDaoDatabase об'єкт побудований і підключення для ви використовуєте джерело даних, вказане, якщо ви отриманих записів клас від CDaoRecordset.

Зауваження

Конструкції CDaoRecordset об'єкт. Можна використовувати CDaoRecordset безпосередньо або отримати конкретного застосування-класу з CDaoRecordset. ClassWizard можна використовувати для отримання ваших класах набір записів.

Примітка   Якщо отримати CDaoRecordset клас похідного класу слід указати його власного конструктора. В конструкторі похідних класів закликаємо Конструктор CDaoRecordset::CDaoRecordset, проходження відповідні показники разом.

Передати NULL ваш набір записів Конструктор мати CDaoDatabase об'єкт, побудовані і пов'язано для вас автоматично. Це корисно ярлик, який не вимагає вам побудувати і підключитися до побудови ваш набір записів об'єкті CDaoDatabase . Якщо об'єкт CDaoDatabase не відкрито, CDaoWorkspace об'єкт також буде створено для вас, що використовує типове робоче середовище. Докладніше перегляньте статтю CDaoDatabase::CDaoDatabase.

Щоб отримати додаткові відомості про будівництво набори записів, перегляньте статтю ДАО: створення, відкриття та закриття об'єктів DAO в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoRecordset::GetDefaultDB&Name, CDaoRecordset::GetDefaultSQL, CDaoRecordset::GetDateCreated, CDaoRecordset::GetDateLastUpdated

Index