CDaoRecordset::AddNew

віртуальний () недійсним AddNew;
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена для додавання нового запису до таблиці тип або динамічного набору записів. Поля запису, спочатку Null. (У термінології бази даних, значення Null означає, що "мають значення не", і не є такою ж, як NULL в C++). Для завершення операції, ви повинні викликати функцію оновлення члена. Оновлення збереже зміни до джерела даних.

Застереження   Якщо змінити запис а потім перейдіть до іншого запису без виклику оновлення, зміни втрачаються без попередження.

Якщо ви додаєте запису з динамічного набору записів за номером AddNew, запис відображається в набір записів і включені в базовій таблиці, де вона стає видимим для будь-яких нових об'єктів CDaoRecordset.

Розташування нового запису залежить від типу набору записів:

Запис, яка була поточна, перш ніж ви використовували AddNew залишається поточного. Якщо ви хочете зробити новий запис поточного і набір записів підтримує закладки, телефонуйте SetBookmark закладки, визначені значення властивості LastModified основний об'єкт набору записів DAO. Таким чином, є корисними для визначення значення лічильника (авто приріст) полів у записі додано. Докладніше перегляньте статтю GetLastModifiedBookmark.

Якщо база даних підтримує угоди, ви можете зробити ваш AddNew назвати частиною транзакції. Щоб отримати додаткові відомості про угоди побачити класу CDaoWorkspace. Зверніть увагу, що ви повинні назвати CDaoWorkspace::BeginTrans перед викликом AddNew.

Це незаконно назвати AddNew для набору записів, якого відкритим члена функції не називається. CDaoException кинули, якщо назвати AddNew для записів, які не можуть бути включені. Ви можете визначити, чи набір записів є оновлюваним, зателефонувавши CanAppend.

Рамках позначки змінити поля даних членів, щоб забезпечити, що вони буде писати для запису в джерелі даних DAO поле запису механізм обміну (DFX). Змінення значення поля, як правило для поля встановлюється dirty автоматично, так рідко потрібно буде назвати SetFieldDirty себе, але іноді, ви можете забезпечити, що стовпців будуть явно оновлення або вставлений незалежно від того, що значення знаходиться в компонент поля даних. Механізм DFX також працюють використання ПСЕВДО NULL. Докладніше перегляньте статтю CDaoFieldExchange::m_nOperation.

Якщо подвійну буферізацію механізм не використовується, змінивши значення поля не автоматично настроїти поле як брудні. У цьому випадку, це буде необхідно SSL набір полів брудні. Прапор, що містяться в елементах керування m_bCheckCacheForDirtyFields цієї перевірки полів.

Приміткаnbsp;  Якщо записи, подвійний buffered (тобто, перевірки полів включений), виклик CancelUpdate буде відновити змінні-члени значення, вони були раніше називалася Add&New або редагування.

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення записів, перегляньте статтю записів DAO: набір записів операцій в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділів "AddNew метод", "CancelUpdate метод", "LastModified власності" і "EditMode власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoRecordsetЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoRecordset::CanUpdate, CDaoRecordset::CancelUpdate, CDaoRecordset::Delete, CDaoRecordset::Edit, CDaoRecordset::Update, CDaoRecordset::CanTransact

Index