CDaoQueryDef::SetODBCTimeout

до втрати SetODBCTimeout (короткий nODBCTimeout );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

nODBCTimeout

Кількість секунд до запиту, вичерпано.

Зауваження

Цю функцію член, щоб встановити ліміт часу, перш ніж запит до джерела даних ODBC вичерпано.

Порада   Кращий спосіб роботи з таблицями ODBC є вкладення їх у Microsoft Jet (.База даних MDB). Докладніше, перегляньте розділ "Доступ до зовнішніх баз даних з ДАО" в DAO довідки та статті зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних в Visual C++ програміста керівництво.

Ця функція-член дозволяє перевизначити кількість секунд до наступної операції на підключеного джерела даних "time out". Операція може тайм-аут через проблеми мережного доступу, надмірне запиту час і так далі. Телефонуйте SetODBCTimeout до виконання запиту з цієї querydef, якщо ви хочете, щоб змінювати час очікування запиту. (Як ODBC повторне підключення, значення тайм-ауту є однаковими для всіх клієнтів на одне з'єднання.)

Значення за промовчанням для запиту очікування є 60 секунд.

Відомості про querydefs, перегляньте статтю - ДАО Querydef в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "ODBCTimeout власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoQueryDefЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp;CDaoQueryDef::GetODBCTimeout, CDaoQueryDef::Set&Name, CDaoQueryDef::SetSQL, CDaoQueryDef::SetConnect, CDaoQueryDef::SetReturnsRecords

Index