CDaoQueryDef::Execute

віртуальний недійсним Execute (int nOptions = dbFailOnError);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

nOptions

 Ціле, що визначає характеристики запиту. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Виконати метод" в довідці Microsoft DAO. Об'єднати наступних констант для цього аргумента за допомогою порозрядне OR оператор (|):

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена запустити запит, визначений на querydef об'єкт. Querydef об'єкти, що використовуються для виконання таким чином може представляти тільки одного з таких типів запиту:

Виконання не працює для запитів, які повертають записів, наприклад, запити на вибірку. Виконання зазвичай використовується для навалом операції запити, наприклад, оновленняабо ВСТАВЛЕННЯ Виберіть У, або для даних визначення мови (DDL) операцій.

Для пояснення запити і наскрізну SQL запитів, перегляньте статтю ДАО Querydef: запити та запити до сервера SQL в Visual C++ програміста керівництво.

Порада   Бажаний спосіб роботи з джерела даних ODBC є вкладення таблиць для Microsoft Jet (.База даних MDB). Докладніше, перегляньте розділ "Доступ до зовнішніх баз даних з ДАО" в DAO довідки та статті зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних в Visual C++ програміста керівництво.

Викликати функцію член GetRecordsAffected querydef об'єкта для визначення кількості записів, які постраждали від Номер у виконання дзвінка. Наприклад, GetRecordsAffected повертає відомості про кількість записів, видалені, оновлення або вставлений під час виконання запиту. Граф, повернувся не буде відображати, зміни у зв'язаних таблицях, коли Каскадне оновлення або видалення вступили в силу.

Якщо включити dbInconsistent і dbConsistent або, якщо ні, результатом є за замовчуванням, dbInconsistent.

Виконання не повертає набір записів. Використання виконання запиту, який вибирає записів викликає MFC кидати виняток типу CDaoException.

Щоб отримати додаткові відомості про використання функції-члена Execute для querydef об'єктів, перегляньте статтю Querydef ДАО: використання Querydefs в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoQueryDefЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index