CDaoQueryDef::Create

віртуальний недійсним створити (LPCTSTR lpszName = NULL, LPCTSTR lpszSQL = NULL);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

 Унікальне ім'я запиту, що зберігаються в базі даних. Детальніше про рядок зверніться до розділу "CreateQueryDef метод" у довідці DAO. Якщо ви приймаєте за промовчанням значення, порожній рядок, створюється тимчасовий querydef. Такий запит не зберігається в колекції QueryDefs.

lpszSQL

SQL рядок, який визначає запиту. Якщо ви приймаєте за замовчуванням значення NULL, пізніше ви повинні викликати SetSQL встановити рядок. До тих пір запит є невизначеною. Однак, використайте невизначене запиту відкрити набір записів; Перегляньте зауваження для деталей. SQL-оператор повинен бути визначений, перш ніж на querydef можна додати до колекції QueryDefs.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції для створення нового збереженого запиту або створення тимчасових запиту. Якщо передати ім'я lpszName, то можна назвати Додавання зберегти на querydef в QueryDefs колекції в базі даних. В іншому випадку, об'єкт є тимчасове querydef і не зберігаються. У будь-якому випадку на querydef має відкритий стан, і або використайте його для створення об'єкта CDaoRecordset або зателефонуйте на querydef виконання функції-члени.

Якщо не вказати SQL-оператор в lpszSQL, ви не можете запустити запит з виконання , але ви можете використовувати його для створення набору записів. У цьому випадку MFC використовує в набір записів за замовчуванням SQL-оператор.

Відомості про querydefs, перегляньте статтю - ДАО Querydef в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoQueryDefЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoQueryDef::Open, CDaoQueryDef::CDaoQueryDef, CDaoRecordset::GetSQL

Index