CDaoFieldExchange

CDaoFieldExchange має базового класу.

Клас CDaoFieldExchange підтримує DAO поле запису exchange (DFX) процедури використовуються класи бази даних DAO. Використання цього класу, якщо ви пишете даних exchange процедури для користувацькими типами даних; в іншому випадку не безпосередньо використовувати цей клас. DFX обмінів даних між поля даних членів вашої CDaoRecordset об'єкта і відповідні поля поточного запису в джерелі даних. DFX керує обміну в обох напрямках, джерело даних і до джерела даних. Переглянути технічне Примітка 53 відомості про дати користувацьких DFX процедур.

Примітка Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Ви все одно можете доступ до джерел даних ODBC класу DAO. Загалом, MFC класів на основі DAO здатні більш ніж MFC класи, на основі ODBC. На основі DAO класи доступ до даних, включаючи через драйвери ODBC, за допомогою власної бази даних системи. Вони також підтримують даних визначення мови (DDL) операцій, наприклад, додавання таблиці за допомогою класів, замість того, щоб зателефонувати DAO себе.

Примітка ДАО поле запису exchange (DFX) дуже схожий на поле запису exchange (RFX) у класах бази даних ODBC, на основі MFC (CDatabase, CRecordset). Якщо ви розумієте RFX, ви знайдете його легко використовувати DFX.

CDaoFieldExchange об'єкт забезпечує Контекстна інформація потрібна для DAO запису поле обмін відбудеться. CDaoFieldExchange об'єкти підтримує ряд операцій, включаючи Параметри прив'язування і поля даних членів та налаштування різних прапорів поля поточного запису. DFX операції виконуються над набір записів клас члени дані типів визначається enumFieldType в CDaoFieldExchange. Допустимі значення FieldType :

IsValidOperation член функція призначена для написання власних користувацьких DFX процедур. Ви часто будете використовувати SetFieldType в функції CDaoRecordset::DoFieldExchange . Подробиці про DFX глобальні функції див Запис поле обмін функцій. Відомості про дати користувацьких DFX процедури для власного типів даних можна знайти технічне Примітка 53.nbsp;

Відомості про DFX, перегляньте статтю ДАО запис поле Exchange (DFX) в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Ієрархічна діаграма

Зразокnbsp; MFC зразок DAOENROL

Дивіться також CDaoRecordset

Index