CDaoFieldExchange::SetFieldType

до втрати SetFieldType (UINTnFieldType );

Параметри

nFieldType

Значення enum FieldType, визначеній у CDaoFieldExchange, яка може бути будь-який з таких:

Зауваження

Телефонуйте SetFieldType в CDaoRecordset клас DoFieldExchange перевизначити. Як правило, ClassWizard пише цей заклик для вас. Якщо ви пишете власні функції і використання майстра написати ваш DoFieldExchange функції, додати дзвінки на власні функції за межами відповідність полів. Якщо ви не використовуєте майстер, не буде відповідність полів. Виклик передує дзвінки DFX функції, для кожного поля даних члена вашого класу і визначає тип поля як CDaoFieldExchange::outputColumn.

Якщо ви parameterize ваш клас набору записів, ви повинні додати DFX дзвінки для всіх членів параметр даних (за межами відповідність полів) і передувати ці дзвінки із закликом до SetFieldType. Передати значення CDaoFieldExchange::param. (Можна, замість цього, використовуйте CDaoQueryDef і встановіть його значення параметрів.)

Загалом, кожна група DFX викликів функцій, пов'язаних з поля даних членів або параметр даних членів повинен передувати заклик до SetFieldType. Кожного дзвінка SetFieldType , параметр nFieldType визначає тип даних країн, представлених на DFX викликів функцій, які йдуть на виклик SetFieldType.

Щоб отримати додаткові відомості про DFX, перегляньте статтю ДАО запис поле Exchange (DFX) в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoFieldExchange |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoFieldExchange::IsValidOperation, CDaoRecordset::DoFieldExchange

Index