CDaoException

CDaoException об'єкт являє собою виключення стану, що випливають з класів MFC бази даних, на основі об'єкти доступу до даних (DAO). Клас включає спільні дані членів, які можна використовувати, щоб визначити причину виняток. Створює та кинули функцій-членів класів бази даних DAO CDaoException об'єкти.

Примітка   Класи бази даних DAO відрізняються від класи MFC бази даних, заснований на відкрити підключення до бази даних (ODBC). Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Ви все одно можете доступ до джерел даних ODBC класу DAO. Загалом, MFC класів на основі DAO здатні більш ніж MFC класи, на основі ODBC; на основі DAO класи доступ до даних, включаючи через драйвери ODBC, за допомогою власної бази даних системи. На основі DAO класи також підтримує даних визначення мови (DDL) операцій, наприклад, додавання таблиці за допомогою класів, без того, щоб зателефонувати DAO безпосередньо. Відомості про винятки, кинули заняття ODBC перегляньте CDBException.

Ви можете отримати доступ, виключення об'єктів у межах ЗЛОВИТИ вираз. Ви також можете кинути CDaoException об'єкти з власного коду з AfxThrowDaoException глобальні функції.

У MFC всі помилки DAO виражені як винятки, типу CDaoException. Коли ви зрозумієте виняток з цього типу, CDaoException методи можна використовувати для отримання інформації з будь-якого DAO помилка об'єкти зберігаються в базу даних пошукових помилки колекції. Як кожна помилка відбувається, один або декілька об'єктів помилка розміщуються в колекції помилки. (Зазвичай колекція містить лише один об'єкт помилку, якщо ви використовуєте джерело даних ODBC, ви, швидше за все, щоб отримати декілька помилок об'єктів.) Коли іншої операції DAO генерує помилку, колекція помилок знято, і новий об'єкт помилку знаходиться в колекції помилки. ДАО операцій, що не генерувати помилки мати ніякого ефекту на помилки колекції.

ДАО коди помилок в розділі файлу DAOERR.H. для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Trappable доступ помилки даних" у довідці DAO.

Докладніше про виключення обробки в цілому, або про CDaoException об'єкти, перегляньте статті Винятки та винятки: винятки бази даних в Visual C++ програміста керівництва. Друга стаття містить приклад коду, що свідчить про обробки винятків у DAO.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразок  MFC зразок DAOVIEW

Дивіться також CException

Index