CDaoException::CDaoException

CDaoException);

Зауваження

Конструкції CDaoException об'єкт. Зазвичай, рамках створює виключення об'єктів, коли його код кидає виключення. Дуже рідко потрібно побудувати об'єкт виняток явно. Якщо ви хочете кинути CDaoException з власного коду, викликати функцію глобальні AfxThrowDaoException.

Однак, ви можете явно створення винятку об'єкта, якщо ви робите прямі заклики до DAO через DAO інтерфейс покажчиків для інкапсуляції MFC класів. У такому випадку, ви повинні отримати відомості про помилку з DAO. Припустимо, що виникає помилка в DAO при виклику методу DAO через, скажімо, DAODatabases інтерфейс до колекції бази даних на робочу область. Для отримання відомостей про помилку DAO:

  1. Побудувати об'єкт CDaoException.

  2. Дзвінків виняток об'єкт GetErrorCount член визначити, скільки помилка об'єкти в базу даних пошукових помилки колекції. (Зазвичай тільки один, якщо ви використовуєте джерело даних ODBC.)

  3. Дзвінків виняток об'єкт GetErrorInfo член отримати конкретну помилку об'єкт в той час, на індекс у колекції, через об'єкт-винятку. Думаю об'єкта-винятку, як проксі для одного об'єкта помилка DAO.

  4. Вивчити поточної структури CDaoErrorInfo , який GetErrorInfo повертає компонент даних m_pErrorInfo . Її члени надати інформацію про помилку DAO.

  5. У випадку з джерело даних ODBC повторіть кроки 3 та 4, за потреби, для більш помилка об'єктів.

  6. Якщо ви побудували виняток об'єкта в купі, видалити його з оператором Видалити , після завершення.

Щоб отримати додаткові відомості про обробку помилок у MFC DAO класи, перегляньте статтю винятки: база даних винятки в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoException |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Index