CDaoDatabase

CDaoDatabase об'єкт являє собою підключення до бази даних, через який ви будете працювати з даними. Відомості про формати баз даних, що підтримується можна знайти GetName член функції. Ви можете мати один або кілька CDaoDatabase об'єктів активний у той час у даній "робочій," на CDaoWorkspace об'єкт. Робоча область підтримує набір відкритих об'єктів бази даних, називається колекції баз даних.

Примітка   Класи бази даних MFC DAO відрізняються від класи MFC бази даних, на основі ODBC. Всі імена класів бази даних DAO мають префікс "CDao". Клас CDaoDatabase постачання інтерфейсом схожим на що ODBC класу CDatabase. Основна різниця полягає в тому, що CDatabase отримує доступ до СКБД через відкрити підключення до бази даних (ODBC) і за що СУБД драйвера ODBC. CDaoDatabase доступ даних через в даних Access об'єкт (DAO) на основі Microsoft Jet database engine. Загалом, MFC класів на основі DAO здатні більш ніж MFC класи, на основі ODBC; на основі DAO класи доступ до даних, включаючи через драйвери ODBC, за допомогою власної бази даних системи. На основі DAO класи також підтримує даних визначення мови (DDL) операцій, наприклад, додавання таблиці за допомогою класів, без того, щоб зателефонувати DAO безпосередньо.

Використання

Ви можете створити об'єкти бази даних неявно, під час створення об'єктів набору записів. Але ви також можете створювати об'єкти баз даних явно. Використовувати наявну базу даних явно з CDaoDatabase, виконайте одну з таких дій:

Щоб створити новий Microsoft Jet (.MDB) бази даних, побудувати об'єкт CDaoDatabase та дзвінків членів його Створити . Чи не виклик Open після Створення.

Щоб відкрити наявну базу даних, побудувати CDaoDatabase об'єкта та його Відкрити функцію член.

Будь-який з цих методів додавання об'єкта бази даних DAO колекції бази даних на робочу область та відкриває підключення до даних. Коли ви потім побудувати, CDaoRecordset, CDaoTableDefабо CDaoQueryDef об'єктів для експлуатації на базі даних зв'язку, передати конструкторів для цих об'єктів вказівник до CDaoDatabase об'єкта. Коли ви закінчите, за допомогою підключення, Закрити функцію член і знищити об'єкт CDaoDatabase . Закрити закриває будь-які набори записів не закриття раніше.

Угоди

Обробка транзакцій бази даних поставляється на рівні робочої області — побачити на BeginTrans, CommitTransі відкат функцій-членів класу CDaoWorkspace. Докладніше, перегляньте статтю ДАО робочої області: операціями керуючий в Visual C++ програміста керівництво.

Підключення ODBC

Рекомендований спосіб роботи з джерела даних ODBC є вкладення зовнішні таблиці до Microsoft Jet (.База даних MDB). Докладніше, перегляньте статтю зовнішні ДАО: робота з зовнішніх джерел даних в Visual C++ програміста керівництво.

Збірки

Кожна база даних зберігає свої власні колекції, tabledef, querydef, набір записів і відношення об'єктів. Клас CDaoDatabase поставок функцій-членів для маніпулювання цих об'єктів.

Примітка   Об'єкти зберігаються в ДАО, не в MFC об'єкт бази даних. MFC надає класи для tabledef, querydef і набір записів об'єктів, але не для об'єктів відносно.

Щоб отримати додаткові відомості про CDaoDatabase, перегляньте статтю Бази даних DAO в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxdao.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразки  MFC зразок DAOVIEW | MFC зразок DAOTABLE

Дивіться також CDaoWorkspace, CDaoRecordset, CDaoTableDef, CDaoQueryDef, CDatabase, CDaoException

Index