CDaoDatabase::Open

віртуальний недійсним відкритих (LPCTSTR lpszName, BOOL bExclusive = FALSE, BOOL bReadOnly = FALSE, LPCTSTR lpszConnect = _T(""));
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Рядковий вираз, що це ім'я існуючого Microsoft Jet (.База даних файлу MDB). Якщо ім'я файлу має розширення, це необхідно. Якщо ваша мережа підтримує рівномірний, іменування (UNC) Конвенції, ви також можете вказати мережний шлях, такі як "\\\\MYSERVER\\MYSHARE\\MYDIR\\MYDB.MDB". (Подвійні зворотні косі потрібні рядка літерали, у тому, що "\" є символом виходу C++.)

Деякі міркування застосувати під час використання lpszName. Якщо це:

bExclusive

Логічне значення, що це правда , якщо базу даних відкрито для монопольний доступ (спільною) і FALSE , якщо базу даних буде відкрито для спільного доступу. Якщо цей аргумент, базу даних відкрито для спільного доступу.

bReadOnly

Логічне значення, що це правда , якщо базу даних, щоб відкрити доступ лише для читання та ПОМИЛКОВИХ Якщо базу даних, щоб відкрити для читання й запису доступ. Якщо цей аргумент, база даних відкривається доступ на читання та записування. Всі залежні набори записів наслідувати цей атрибут.

lpszConnect

Рядковий вираз, який використовується для відкриття бази даних. Цей рядок являє собою на ODBC підключення аргументи. Слід указати ексклюзивні і лише для читання аргументи надати рядок із джерела. Для синтаксису зверніться до розділу "Підключення власності" в довідці Microsoft DAO. Якщо база даних бази даних Microsoft Jet (.MDB), є пустий рядок (""). Синтаксис для значення за промовчанням — _T("") — забезпечує переносимість Юнікод, а також ANSI будує вашого застосування.

Зауваження

Ви повинні викликати цей член функції ініціалізації новозбудований об'єкта CDaoDatabase , який представляє наявної бази даних. Відкрити зв'язує бази даних з основний об'єкт DAO. Побудувати набір записів, tabledef або querydef об'єкти, поки вона ініціалізується неможливо використовувати об'єкт бази даних. Відкриті додає об'єкта бази даних до колекції баз даних пов'язані робочої області.

Використовуйте параметри в наступному:

Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "OpenDatabase метод" у довідці DAO.

Важливо   Для поліпшення продуктивності при зверненні до зовнішніх баз даних, включаючи бази даних ISAM та джерела даних ODBC, радимо вкласти таблиці зовнішніх баз даних Microsoft Jet пошукової бази даних (.MDB) замість підключення безпосередньо до джерела даних.

Це можливо для спробу підключення до тайм-аут, якщо, наприклад, СУБД хост недоступний. Якщо не вдається спроба підключення, відкриті кидає виключення типу CDaoException.

Інші зауваження застосовуються лише до баз даних ODBC:

Якщо база даних бази даних ODBC, і параметри у відкритий виклик не містить достатньо інформації, щоб зробити з'єднання, драйвер ODBC відкриває діалогове вікно отримати необхідну інформацію від користувача. При виклику відкриті, ваш рядок підключення, lpszConnect, зберігається в приватному порядку і GetConnect член функції телефону.

Якщо ви хочете, можна відкрити свій власний діалоговому вікні перед тим, як телефонувати Відкрити для отримання інформації від користувача, такі як пароль, то додавання до рядок підключення, ви передаєте, щоб Відкрити. Або ви, можливо, захочете зберегти рядок підключення, ви проходите (у реєстрі Windows), так що можна повторно використовувати його під час наступного заявку закликає відкритого об'єкта CDaoDatabase.

Можна також використовувати рядок підключення декілька рівнів Логін авторизації (один для різних CDaoDatabase об'єкт) або передати інші бази даних конкретної інформації.

Для отримання додаткової інформації про рядки підключення, зверніться до розділу "Підключення власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDatabase::CDatabase, CDatabase::Close

Index