CDaoDatabase::GetRelationInfo

до втрати GetRel&ationInfo (int nIndexCDaoRelationInfoamp;relinfoDWORDdwInfoOptions = AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

до втрати GetRel&ationInfo (LPCTSTR lpszNameCDaoRelationInfoamp;relinfoDWORDdwInfoOptions = AFX_DAO_PRIMARY_INFO);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

nIndex

Індекс відношення об'єкт у колекції відносин на базі даних, для підстановки на індекс.

relinfo

Посилання на CDaoRelationInfo об'єкт, який повертає інформацію, запитану.

dwInfoOptions

Параметри, вказати, які відомості про ставлення до отримання. Доступні параметри перераховані тут, поряд з те, що вони викликають функції для повернення про відносини:

lpszName

Рядок, який містить ім'я об'єкта відносно, для пошуку по імені.

Зауваження

Телефонуйте цей член функції для отримання інформації про вказаний відношення у збірці відносин з бази даних. Дві версії цієї функції надають доступ, або індекс, або ім'я. Опис відображається у relinfoпобачити структуру CDaoRelationInfo . Ця структура має членів, які відповідають елементам інформації, перераховані вище в описі dwInfoOptions. Якщо ви запитуєте інформацію на одному рівні, ви також отримати інформацію в будь-який попереднього рівні, а також.

Примітка   Якщо відношення атрибутів об'єкта для активації Каскад операцій (dbRelationUpdateCascades або dbRelationDeleteCascades), Microsoft Jet database engine автоматичне оновлення або видалення записів в одній або кількох таблицях, внесення змін до пов'язаних таблиць первинного ключа. Наприклад, припустимо, що ви встановити Каскадне видалення зв'язку між таблицю «Клієнти» та «замовлення». Під час видалення записів із таблиці Клієнти», також видаляються записи в таблиці Замовлення», пов'язані з цього клієнта. Крім того, якщо ви встановлення Каскадне видалення зв'язків між таблиці Замовлення» та інших таблиць, записи з цих таблиць автоматично видаляються під час видалення записів із таблиці Клієнти».

Щоб отримати додаткові відомості про об'єкти бази даних, перегляньте статтю Бази даних DAO в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoDatabase::GetRelationCount

Index