CDaoDatabase::GetQueryTimeout

короткий (GetQueryTimeout);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Значення, яке повертається

Короткий ціле число, що містять значення часу очікування в секундах.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена отримати поточну кількість секунд, щоб до наступної операції на підключення бази даних минув. Операція може тайм-аут через проблеми мережного доступу, надмірне запиту час і так далі. Під час налаштування, по суті, це впливає на всі відкриті, додати новий, оновлення та видалення операцій на будь-які набори записів, пов'язаних із CDaoDatabase об'єкт. Можна змінити поточний параметр часу очікування за номером SetQueryTimeout. Таймаут запиту для набору записів після відкриття зміни не значення набір записів. Наприклад, наступні Перемістити операцій не використовувати нове значення. Значення за замовчуванням спочатку встановлений під ініціалізується обробника баз даних.

Значення за промовчанням для запиту тайм-аутів взято з реєстру Windows. Якщо немає параметра реєстру, за замовчуванням є 60 секунд. Не всі бази даних підтримує можливість встановити значення часу очікування запиту. Якщо встановити час очікування запиту значення 0, не тайм-аут відбувається; і зв'язку з базою даних може зависати. Така поведінка може бути корисно під час розробки. Якщо не вдається виклику, MFC кидає виключення типу CDaoException.

Щоб отримати додаткові відомості про об'єкти бази даних, перегляньте статтю Бази даних DAO в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "QueryTimeout власності" в довідці Microsoft DAO.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoWorkspace::SetLoginTimeout

Index