CDaoDatabase::Execute

до втрати Execute (LPCTSTR lpszSQL, int nOptions = 0);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszSQL

Вказівник на нульовим закінченням, які містять дійсні команди SQL, щоб виконати.

nOptions

Ціле, який визначає параметри, що стосуються цілісності запиту. Ви можете використовувати порозрядне OR оператор (|) об'єднати будь-який з наступних констант (умови, що поєднання має сенс — наприклад, ви б не об'єднати dbInconsistent з dbConsistent):

Примітка   Якщо включені dbInconsistent та dbConsistent , або не входить, результатом є за замовчуванням. Для пояснення цих константи зверніться до розділу "Виконати метод" в довідці Microsoft DAO.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена на виконання запиту або виконувати інструкцію SQL бази даних. Виконання працює тільки на запити або наскрізну SQL-запитів, які не дав результатів. Вона не працює за запитами на вибірку, які повертають записів.

Для визначення і відомостей про запити на змінення зверніться до розділів "Запит" і "Виконати метод" у довідці DAO.

Порада   Огляду синтаксично правильний SQL-оператора та належного дозволу, функція-член виконати не вдасться навіть якщо не одного рядка можна змінити або видалити. Таким чином, завжди використовуйте параметр dbFailOnError "під час використання функції-члена виконати оновлення чи видалити запит. Цей параметр викликає MFC кидати виняток типу CDaoException та здійснить відкочування всі успішні зміни, якщо будь-які записи, які постраждали заблоковано і не може бути оновлений або видалено. Зверніть увагу, що завжди можна назвати GetRecordsAffected , щоб побачити, скільки записів постраждалих.

Викликати функцію член GetRecordsAffected об'єкта бази даних для визначення кількості записів, які постраждали від Номер у виконання дзвінка. Наприклад, GetRecordsAffected повертає відомості про кількість записів, видалені, оновлення або вставлений під час виконання запиту. Граф, повернувся не буде відображати, зміни у зв'язаних таблицях, коли Каскадне оновлення або видалення вступили в силу.

Виконання не повертає набір записів. Використання виконання запиту, який вибирає записів викликає MFC кидати виняток типу CDaoException. (Немає ніякої ExecuteSQL функції члена аналогічний CDatabase::ExecuteSQL.)

Щоб отримати додаткові відомості про використання функції-члена виконання , перегляньте статтю Querydef ДАО: використання Querydefs в Visual C++ програміста керівництво.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Index