CDaoDatabase::CreateRelation

до втрати CreateRelation (LPCTSTR lpszName, LPCTSTR lpszTable,LPCTSTR lpszForeignTable, довгих lAttributes, LPCTSTR lpszField,LPCTSTR lpszForeignField );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

до втрати Cre&ateRelation (CDaoRelationInfoamp;relinfo );
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Унікальне ім'я об'єкта відносно. Ім'я має починатися з літери і може містити до 40 символів. Може містити числа та символи підкреслення, але не включають розділові знаки або пробілів.

lpszTable

Ім'я основної таблиці у відношенні. Якщо таблицю не існує, MFC кидає виключення типу CDaoException.

lpszForeignTable

Ім'я зовнішньої таблиці у відношенні. Якщо таблицю не існує, MFC кидає виключення типу CDaoException.

lAttributes

Довгий значення, що містить інформацію про тип відносин. Це значення можна використовувати для забезпечення цілісності даних, серед інших речей. Ви можете використовувати порозрядне OR оператор (|) для об'єднання будь-яке з таких значень, (як поєднання має сенс):

lpszField

Вказівник на нульовим рядок, який містить ім'я поля в головній таблиці (названа за lpszTable).

lpszForeignField

Вказівник на нульовим рядок, який містить ім'я поля в зовнішньої таблиці (названа за lpszForeignTable).

relinfo

Посилання на CDaoRelationInfo об'єкт, що містить інформацію про відносини, потрібно створити.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена встановити зв'язок між одне або кілька полів в головній таблиці в базі даних і одне або кілька полів в зовнішньої таблиці (іншої таблиці в базі даних). Відносини не можуть залучати запиту або вкладені таблиці із зовнішньої бази даних.

Перша версія функцію слід використовувати, коли відносини включає в себе одне поле в кожному з двох таблиць. Використовуйте друга версія, коли відносини включає в себе кілька полів. Максимальна кількість полів у відношення – 14.

Команда створює об'єкта відносно базової ДАО, але це деталі реалізації MFC, оскільки MFC, інкапсуляція відношення об'єктів, що міститься в класу CDaoDatabase. MFC не поставляти клас для відносин.

Якщо відношення атрибутів об'єкта для активації Каскад операцій, пошукової бази даних автоматично оновлення або видалення записів в одній або кількох таблицях, внесення змін до пов'язані первинного ключа таблиці.

Наприклад, припустимо, що ви встановити Каскадне видалення зв'язку між таблицю «Клієнти» та «замовлення». Під час видалення записів із таблиці Клієнти», також видаляються записи в таблиці Замовлення», пов'язані з цього клієнта. Крім того, якщо ви встановлення Каскадне видалення зв'язків між таблиці Замовлення» та інших таблиць, записи з цих таблиць автоматично видаляються під час видалення записів із таблиці Клієнти».

Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "CreateRelation метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoDatabase::DeleteRelation

Index