CDaoDatabase::Create

віртуальний недійсним створити (LPCTSTRlpszName, LPCTSTRlpszLocale= dbLangGeneral, int dwOptions = 0);
кинути (CDaoException, CMemoryException);

Параметри

lpszName

Рядковий вираз, що це ім'я файлу бази даних, що створюється. Це може бути повний шлях та ім'я файлу, такі як "C:\\MYDB.MDB". Потрібно вказати ім'я. Якщо не вказати розширення імені файлу.MDB додається. Якщо ваша мережа підтримує рівномірний, іменування (UNC) Конвенції, можна також вказати мережний шлях, такі як "\\\\MYSERVER\\MYSHARE\\MYDIR\\MYDB". Тільки Microsoft Jet (.Файли MDB) бази даних можуть бути створені за допомогою цієї функції члена. (Подвійні зворотні косі потрібні рядка літерали, у тому, що "\" є символом виходу C++.)

lpszLocale

Рядковий вираз, який використовується для визначення collating порядку для створення бази даних. Значення за промовчанням — dbLangGeneral. Можливих значень:

dwOptions

Ціле, що означає один або кілька параметрів. Можливих значень:

Зауваження

Щоб створити новий Microsoft Jet (.MDB) бази даних, зателефонуйте цієї функції-члени, після того, як ви побудувати CDaoDatabase об'єкт. Створення створює файл бази даних і основний об'єкт бази даних DAO і ініціалізує C++ об'єкта. Об'єкт додається до колекції баз даних пов'язані робочої області. Об'єкт бази даних має відкритий стан; не Телефонуйте відкрита після Створення.

Примітка Створення, можна створити лише Microsoft Jet (.MDB) баз даних. Не вдалося створити ISAM баз даних або бази даних ODBC.

Відомості про баз даних, перегляньте статтю Бази даних DAO в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "CreateDatabase метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoDatabase::CDaoDatabase

Index