CDaoDatabase::Close

віртуальний недійсним (закрити);

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена відключитися від бази даних і закрийте відкриті набори записів, tabledefs і querydefs, пов'язаних з бази даних. Рекомендовано закрити ці об'єкти себе, перш ніж цей член функцію. Закриття CDaoDatabase об'єкта видаляє його з бази даних колекції в асоційовані робочої області. Тому що Закрити не знищити об'єкт CDaoDatabase , можна повторно використовувати об'єкт на відкриття однієї бази даних або іншої бази даних.

Застереження   Закликаємо член оновлення функції (якщо є відкладені зміни) і член функція Закрити всі об'єкти відкрити набір записів перед тим, як закрити базу даних. Якщо завершити роботу функцію яка заявляє, що CDaoRecordset або CDaoDatabase об'єктів у стеку, закриття бази даних, всі незбережені зміни буде втрачено, всі очікування операції відкотити та будь-які відкладені зміни до даних буде втрачено.

Застереження   Якщо спробувати закрити об'єкт бази даних, а будь-які об'єкти записів є відкритим, або спробувати закрити об'єкт робочої області, а об'єкти бази даних, що належать до цієї конкретної робочої області є відкритим, ці об'єкти записів буде закрито, і будь-який відкладені оновлення або виправлення буде відновлено. Якщо спробувати закрити об'єкт робочої області, хоча об'єкти бази даних, що належать до його відкритим, операцію закриття всіх об'єктів бази даних, що належать до цієї конкретної робочої області для об'єкта, що може призвести до unclosed записів закриті. Якщо не закрити об'єкт бази даних, MFC повідомляє відмова підтвердження у налагодження будує.

Якщо об'єкт бази даних визначено виходить за рамки функції, і вихід функції не закриваючи, об'єкт бази даних, залишаються відкритими, поки явно закрито або модуль, в якому визначено знаходиться поза сфера.

Щоб отримати додаткові відомості про CDaoDatabase об'єкти, перегляньте статтю Бази даних DAO в Visual C++ програміста керівництва. Для отримання додаткової інформації зверніться до розділу "Закрити метод" у довідці DAO.

Огляд CDaoDatabaseЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDaoDatabase::Open, CDaoRecordset::Close, CDaoWorkspace::Close, CDaoQueryDef::Close, CDaoTableDef::Close

Index