CCreateContext

CCreateContext має базового класу.

Рамках використовує CCreateContext структуру, коли він створює рамка вікна та подання, пов'язані з документом. Під час створення вікна, значення в цій структурі надати інформацію, що використовується для підключення компонентів, які складають документа і перегляд цих даних. Вам тільки потрібно використовувати CCreateContext , якщо ви головним частини процесу створення.

CCreateContext структура містить покажчики на документ, у вікно кадр, подання та шаблон документа. Він також містить вказівник на CRuntimeClass , що визначає тип подання, щоб створити. Під час клас інформація і вказівник поточного документа використовуються для створення нового подання динамічно. У таблиці нижче показує, як і коли кожний член CCreateContext можуть бути використані:

Член Що це за
m_pNewViewClass CRuntimeClass нове подання для створення.
m_pCurrentDoc Існуючий документ з нове подання.
m_pNewDocTemplate Шаблон документа, пов'язаних зі створенням нового кадру вікна MDI.
m_pLastView Оригінальний вигляд, на яких моделюються додаткові подання, як у створення спліттер вікно подання або створення другого подання в документі.
m_pCurrentFrame Рамка вікна, на яких додаткові кадр windows змодельовані, як у створення другого кадру вікна документ.

Коли шаблон документа створює документ і її компоненти пов'язані, це підтверджує інформації, що зберігається у структурі CCreateContext . Наприклад, подання повинні бути створені не для неіснуючих документа.

Приміткаnbsp;  Всі вказівники в CCreateContext необов'язкові та можуть бути &NULL , якщо не вказано невідомий або.

CCreateContext використовують методи, перелічених у розділі "Див також". Зверніться до опису цих функцій для отримання спеціальних відомостей, якщо ви плануєте змінити їх.

Ось кілька загальні принципи:

Загалом, якщо ви використовуєте рамках за замовчуванням, ви можете ігнорувати CCreateContext. Якщо ви спробуєте додаткові зміни, вихідний код Microsoft фонду бібліотеки класів або приклади програм, таких як VIEWEX, допоможе вам. Якщо ви забули обов'язковий параметр, твердження рамках скажуть вам те, що ви забули.

Більш докладну інформацію про CCreateContextпобачити MFC зразок VIEWEX.

# включити lt;afxext.h>

Ієрархічна діаграма

Дивіться також CFrameWnd::Create, CFrameWnd::LoadFrame, CFrameWnd::OnCreateClient, CSplitterWnd::Create, CSplitterWnd::CreateView, CWnd::Create

Index