CControlBar

CControlBar є базовим класом для контролю бар класів, CStatusBar, CToolBar, CDialogBar, CReBarі COleResizeBar. Контроль Бар це вікно, що зазвичай вирівнюється ліворуч або праворуч від вікна кадру. Він може містити дочірні елементи, які є або HWND- на основі контролю, які є Windows windows, які генерують і реагувати на Windows повідомлення, або не -HWND-на основі елементи, які не windows і управляється код програми або рамки. Списки й редагувати елементи керування є прикладами HWND-на основі контролю; растрові кнопок і областей рядка стану є прикладами non-HWND-на основі елементи керування.

Панель управління windows зазвичай дитина windows батьківського кадру вікна і, як правило, братів і сестер зору клієнта або клієнта MDI рамка вікна. CControlBar об'єкт використовує відомості про батьків вікно клієнт прямокутник, щоб позиціонувати себе. Він потім інформує батьківського вікна, щоб простір залишається вільне в області вікна батьківського клієнта.

Більш докладну інформацію про CControlBar, перегляньте статтю - Контроль Бар теми в Visual c + + програміст керівництва та технічного примітку 31, контроль бари.

# включити lt;afxext.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразок  MFC зразок CTRLBARS

Дивіться також CToolBar, CDialogBar, CStatusBar, CReBar

Index