CControlBar::CalcDynamicLayout

віртуальний CSize CalcDynamicLayout (int nLength, DWORD dwMode );

Значення, яке повертається

Контроль Бар розмір, в пікселях, CSize об'єкта.

Параметри

nLength

Запитаний вимір панелі керування, або по горизонталі або по вертикалі, залежно від того, dwMode.

dwMode

Наступні попередньо прапори використовуються для визначення висоти та ширини панелі керування dynamc. Скористайтеся оператором порозрядне OR (|) для об'єднання прапори.

Прапори режим макета Що це означає
LM_STRETCH Вказує, чи панелі керування повинні розтягується до розміру кадру. Набір, якщо панель не стикування панелі (не доступні для док). Не набір після стикування панелі або плаваючі (доступно для док). Якщо набір, LM_STRETCH ігнорує nLength і повертає розміри, на основі LM_HORZ держави. LM_STRETCH працює аналогічно до на параметр bStretch , що використовується в CalcFixedLayout; Див що член функція додаткові відомості про зв'язок між розтягування та орієнтації.
LM_HORZ Вказує на те, що Бар орієнтований горизонтально або вертикально. Встановити, якщо панель-це горизонтальний, і якщо це вертикально орієнтованими, не встановлено. LM_HORZ працює аналогічно до на параметр bHorz , що використовується в CalcFixedLayout; Див що член функція додаткові відомості про зв'язок між розтягування та орієнтації.
LM_MRUWIDTH Динамічний ширина нещодавно використовувані. Не враховує параметр nLength і використовує запам'ятається найбільш часто використовуваних ширини.
LM_HORZDOCK Горизонтальний стикування розміри. NLength параметр ігнорує і повертає динамічного розміру з найбільшою шириною.
LM_VERTDOCK Вертикальна стикування розміри. NLength параметр ігнорує і повертає динамічного розміру з найбільшої висоти.
LM_LENGTHY Встановити, якщо nLength вказує висоту (Y-напрямку) замість того, щоб ширина.
LM_COMMIT Скидає LM_MRUWIDTH Поточна ширина плаваюча панель керування.

Зауваження

Рамках називає цей член функції для обчислення розміри динамічні панелі інструментів.

Перевизначити цей член функція надати свій власний динамічний режим для класів, отримати з CControlBar. MFC класи, отриманих від CControlBar, такі, як CToolbar, пересилити цю функцію член і забезпечити свої власні реалізації.

Огляд CControlBar |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CControlBar::CalcFixedLayout, CToolbar

Index