CComboBoxEx

Клас CComboBoxEx розширює комбо керування надання підтримки для списків зображень. За допомогою CComboBoxEx щоб створити елементи керування полем зі списком, вам більше не потрібно реалізувати свій код графічного зображення. Замість цього, використовуйте CComboBoxEx доступ до зображень з зображення списку.

Список підтримкою зображень

Зі стандартним списком власник списком несе відповідальність за графічні зображення, створюючи списком як елемент керування власник нічия. Під час використання CComboBoxEx, не потрібно встановити графічних стилі, CBS_OWNERDRAWFIXED і CBS_HASSTRINGS , тому що вони мають на увазі. В іншому випадку, ви повинні написати код для виконання операції малювання. Керування CComboBoxEx підтримує три зображень на Товар: один для вибраного стану, один для невибраний стан і один для накладання зображень.

Стилі

CComboBoxEx підтримує стилі, CBS_SIMPLE, CBS_DROPDOWN, CBS_DROPDOWNLISTі WS_CHILD. Всі інші стилі, що пройшли під час створення вікна ігнорує елемента керування. Після створення вікна, ви можете надати інші стилі поле зі списком, називаючи членів CComboBoxEx функція SetExtendedStyle. З цих стилів можна:

Ці прапори стиль описані далі в За допомогою CComboBoxEx в Visual C++ програміста керівництво.

Період зберігання та атрибутів елемента зворотного виклику

Елемент, наприклад індексів для елементів і зображень, відступ й текстові рядки, зберігаються у структурі Win32 COMBOBOXEXITEM, як описано в Платформа SDK. Структури також містить членів, які відповідають зворотного виклику прапори.

Докладний, концептуального обговорення, перегляньте За допомогою CComboBoxEx в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxcmn.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразок  MFC зразок MFCIE

Дивіться також CComboBox

Index