CCmdTarget

CCmdTarget є базовим класом для архітектури повідомлення карта Microsoft фонду бібліотеки класів. Повідомлення карта маршрутів команд або повідомлення член функції, що ви пишете, щоб впоратися з ними. (Команда є повідомлення від пункту меню, кнопки або клавіша виклику).

Ключові рамках класи, отриманих від CCmdTarget включають CView, CWinApp, CDocument, CWndі CFrameWnd. Якщо ви маєте намір для новий клас для обробки повідомлень, отримання клас від одного з цих CCmdTarget-отриманих класів. Будуть рідко отримати класі з CCmdTarget безпосередньо.

Огляд команди цілі та OnCmdMsg маршрутизації, див Команда цілі, , Команда маршрутизації, і Відображення повідомлень в Visual C++ програміста керівництво.

CCmdTarget включає функцій-членів, які обробляють відображення Пісочний годинник курсор. Відображати курсор Пісочний годинник належним команду прийняти помітні інтервал для виконання.

Відправлення, подібні до повідомлення карти, використовуються для викрити автоматизації OLE IDispatch функціональність. Піддаючи цей інтерфейс, інших програм (наприклад, Visual Basic) можна зателефонувати у ваші застосунки. Більш докладну інформацію про IDispatch інтерфейсів, перегляньте створення інтерфейсу IDispatch і відправлення інтерфейс і функції API в Win32 SDK OLE програміста посилання.

# включити lt;afxwin.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразок  MFC зразок ACDUAL

Дивіться також CCmdUI, CDocument, CDocTemplate, CWinApp, CWnd, CView, CFrameWnd, COleDispatchDriver

Index