CCheckListBox

CCheckListBox клас забезпечує функціональність у вікні Windows контрольний список. «Контрольний список box» відображає список елементів, таких як імена файлів. Кожний елемент у списку має прапорець поруч з нею, що користувач може перевірити або зніміть.

CCheckListBox є лише для власника звертається, оскільки цей список містить більш ніж текстові рядки. На його найпростіші вікна контрольний список містить текстові рядки і прапорці, але вам не потрібно мати текст на всіх. Наприклад, ви могли б список малих крапкові малюнки прапорець поруч із кожним елементом.

Щоб створити власний контрольний список, повинні отримати свій власний клас з CCheckListBox. Щоб отримати свій власний клас, написати конструктор для похідних класів, то зателефонуйте Створити.

Якщо ваш контрольний поле є за замовчуванням контрольний список (список рядків з розмірами за промовчанням прапорці ліворуч від кожного), щоб окреслити поле контрольний список можна за замовчуванням CCheckListBox::DrawItem . В іншому випадку, ви маєте обійти правила функція CListBox::CompareItem і CCheckListBox::DrawItem і CCheckListBox::MeasureItem функції.

Можна створити контрольний список із шаблону діалогове вікно або безпосередньо в коді.

# включити lt;afxwin.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразкиnbsp; MFC зразок TSTCON

Дивіться також CListBox

Index