CCachedDataPathProperty

Класу CCachedDataPathProperty реалізує властивістю керування OLE передані асинхронно і кешування даних у файлі пам'яті. Пам'яті файл зберігається в оперативній пам'яті, а не на диску і є корисним для швидко тимчасові перекази.

Разом з CAysncMonikerFile і CDataPathProperty CCachedDataPathProperty надає функції для асинхронних спеціальні імена в елементах керування OLE. З CCachedDataPathProperty об'єктами, ви передачі даних асинхронно з URL або файл джерела і зберігати його в пам'яті файлу через m_Cache громадських змінної. Всі дані зберігаються у файлі пам'яті, і немає необхідності, щоб перевизначити OnDataAvailable , якщо ви не хочете дивитися для сповіщення і реагувати. Наприклад, якщо ви переносите великий.Файл GIF і ви хочете повідомити вашого контролю, що більше даних прибув, і вона повинна перемальовування, перевизначити OnDataAvailable зробити сповіщення.

Клас CCachedDataPathProperty походить від CDataPathProperty.

Щоб отримати додаткові відомості про використання асинхронних спеціальні імена та елементи керування ActiveX в інтернет-додатків перегляньте такі розділи в Visual C++ програміста керівництво:

# включити lt;afxctl.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CDataPathProperty

Index