CByteArray

Клас CByteArray підтримує масивами байт.

Член функції CByteArray , аналогічні методи класу CObArray. З-за цього схожості за допомогою CObArray посилання документації член функція специфіка. Де б ви бачите вказівник CObject як параметр або повернення значення функція, замінити БАЙТ.

CObject * CObArray::GetAt (int lt; nIndex >) константа

наприклад, перекладається

CByteArray::GetAt БАЙТ (int lt; nIndex >) константа

CByteArray включає в себе IMPLEMENT_SERIAL макрос для підтримки серіалізацією та поховання її елементи. Якщо масив байт зберігається в Архів, будь-який з перевантажена вставки (lt; <) Оператор або з Serialize функції члена, кожен елемент є в свою чергу, серіалізованной.

Примітка   Перед використанням масив, використовуйте SetSize встановити розмір і виділити пам'ять для нього. Якщо ви не використовуєте SetSize, додавання елементів на вашому масивом призводить до часто таким чином все перерозподіляється і копіювання. Часті відволікання і копіювання неефективні і може фрагмент пам'яті.

Якщо потрібно налагодження вихід з окремих елементів у масиві, ви повинні встановити глибину об'єкта CDumpContext до 1 або більше.

Щоб отримати додаткові відомості про використання CByteArray, перегляньте статтю колекції в Visual C++ програміста керівництво.

# включити lt;afxcoll.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CObArray

Index