CButton

CButton клас забезпечує функціональність кнопки управління Windows. Кнопка контролю є невеликий, прямокутної дитини вікно, яке можна натиснути і вимикається. Кнопки можуть бути використані окремо або в групах і або помічені або відображаються без тексту. Кнопка зазвичай змінює вигляд, коли користувач натискає на нього.

Типовий кнопки є прапорець, перемикач та кнопкові. CButton об'єкт може стати будь-якого з цих, відповідно до стиль кнопки Створити член функції, визначених в його ініціалізації.

Крім того, клас CBitmapButton походить від CButton підтримує створення кнопки управління з бітового зображення замість тексту. CBitmapButton можуть мати окремий крапковий малюнок для кнопки вгору, вниз, цілеспрямованої та інвалідів.

Кнопки можна створити шаблон діалогове вікно або безпосередньо в коді. В обох випадках перший виклик конструктора CButton побудувати об'єкт CButton ; потім викликати функцію член Створити для створення кнопки керування Windows і прикріпити його до CButton об'єкта.

Будівництво може бути одного кроку процесом в класі, отриманих від CButton. Написати конструктор для похідного класу і зателефонувати Створити з в конструктор.

Якщо ви хочете, щоб впоратися з Windows сповіщення про повідомлення, надіслані на кнопки контролю свого батька (зазвичай клас, отриманих від CDialog), додати повідомлення карта запис і повідомлення обробника член функції батьківського класу для кожного повідомлення.

Кожен запис повідомлення карта має такий вигляд:

ON_Повідомлення про( код, memberFxn )

де id задає Ідентифікатор дитини вікно керування надсилання сповіщень і memberFxn -ім'я батьківського член функції, що ви написали обробляти сповіщення.

Прототип функції батьків виглядає наступним чином:

afx_msg недійсними memberFxn( );

Потенціал повідомлення карта записи є наступні:

Записі карти Надіслано до батьків, коли...
ON_BN_CLICKED Користувач натискає кнопку.
ON_BN_DOUBLECLICKED Користувач double-clicks кнопки.

Якщо ви створюєте об'єкт CButton з діалоговому ресурсу, CButton об'єкт автоматично знищені, коли користувач закриває діалогове вікно.

Якщо ви створюєте CButton об'єкт в межах вікна, може знадобитися знищити його. Якщо ви створюєте об'єкт CButton в купі за допомогою нової функції, ви повинні викликати Видалити на об'єкт, щоб знищити його, коли користувач закриває Windows кнопки контролю. Якщо ви створюєте CButton об'єкт у стеку, або це вбудований у діалоговому батьківського об'єкта, знищити автоматично.

# включити lt;afxwin.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CWnd, CComboBox, по кредиту, CListBox, CScrollBar, CStatic, CBitmapButton, CDialog

Index