CBrush::CreatePatternBrush

BOOL CreatePatternBrush ( CBitmap * pBitmap );

Значення, яке повертається

Ненульовий, у разі успіху; в іншому випадку 0.

Параметри

pBitmap

Визначає крапковий малюнок.

Зауваження

Ініціалізує пензель з шаблоном, визначених крапковий малюнок. Пензля згодом можуть бути обрані для контексту пристрою, що підтримує растрових операцій. Точковий рисунок, визначені pBitmap ініціалізується зазвичай за допомогою CBitmap::CreateBitmap, CBitmap::CreateBitmapIndirect, CBitmap::LoadBitmapабо CBitmap::CreateCompatibleBitmap функції.

Крапкові малюнки, використані в якості візерунки заливки повинна бути 8 пікселів на 8 пікселів. Якщо малюнок за розмірами більше, Windows використовує тільки біт, що відповідає перші 8 рядків і стовпців пікселів у верхній лівий кут малюнка.

Візерунковому пензлі можна видалити без впливу на пов'язаний крапковий малюнок. Це означає, що малюнка можна створити будь-яку кількість візерункові пензлі.

Пензель, створені за допомогою монохромних бітових (1 колір площині, 1 біт на піксель) звертається з використанням поточних кольорів тексту та фону. Пікселів, які представлені трохи значення 0 малюються поточним кольором тексту. Пікселів, які представляють значення 1 біт взяті з поточним кольором тла.

Відомості про використання :: CreatePatternBrush, Windows функції, побачити посилання Win32 SDK програміста.

Огляд CBrushЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CBitmap, CBrush::CreateBrushIndirect, CBrush::CreateDIBPatternBrush, CBrush::CreateHatchBrush, CBrush::CreateSolidBrush, CGdiObject::CreateStockObject

Index