CBrush::CreateDIBPatternBrush

BOOL CreateDIBPatternBrush( HGLOBAL hPackedDIB, UINT nUsage );

BOOL CreateDIBPatternBrush ( константа порожнечу * lpPackedDIB, UINT nUsage );

Значення, яке повертається

Ненульовий, у разі успіху; в іншому випадку 0.

Параметри

hPackedDIB

Визначає глобальні пам'яті об'єкт, що містить упаковані апаратно незалежний растр (DIB).

nUsage

Визначає, чи [bmiColors] поля BITMAPINFO структурою даних (частина "упаковані DIB") містять явного значення RGB або індекси в палітри в даний час реалізуються логічним. Параметр має бути одне з таких значень:

lpPackedDIB

Вказує упаковані DIB, що складається з BITMAPINFO структури, відразу після масив байт, визначення пікселів малюнка.

Зауваження

Ініціалізує пензля з візерунком, визначених апаратно незалежний растр (DIB). Пензля згодом можуть бути обрані для контексту пристрою, що підтримує растрових операцій.

Дві версії відрізняються способом ви впоратися з DIB:

Упаковані DIB складається з BITMAPINFO структура даних відразу після масив байтів, що визначає пікселів растрового зображення. Крапкові малюнки, використані в якості візерунки заливки повинна бути 8 пікселів на 8 пікселів. Якщо малюнок за розмірами більше, Windows створює візерунок заливки, використовуючи тільки біти, відповідає перші 8 рядків і 8 стовпців пікселів у верхньому лівому куті растрового зображення.

Коли програма виділяє два кольори DIB візерунковому пензлі в контексті монохромних пристрій, Windows ігнорує кольори, вказані в в DIB і відображає візерунковий пензель, використовуючи поточні кольори тексту й фону з контекстне пристрою. Пікселі, підключеного до першого кольору (з позиції 0 у таблицю кольорів DIB) на DIB відображаються, використовуючи колір тексту. Пікселі, підключеного до другого кольору (з позиції 1 у таблицю кольорів) відображаються кольором тла.

Відомості про використання таких функцій Windows див посилання Win32 SDK програміста:

Огляд CBrushЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CBrush::CreatePatternBrush, CBrush::CreateBrushIndirect, CBrush::CreateSolidBrush, CBrush::CreateHatchBrush, CGdiObject::CreateStockObject, CDC::SelectObject, CGdiObject::DeleteObject, CDC::GetBrushOrg, CDC::SetBrushOrg

Index