CBitmap::CreateCompatibleBitmap

BOOL CreateCompatibleBitmap ( CDC * pDC, int nWidth, int nHeight );

Значення, яке повертається

Ненульовий, у разі успіху; в іншому випадку 0.

Параметри

pDC

Визначає пристрій контексті.

nWidth

Визначає ширину (у пікселях) на бітові.

nHeight

Визначає висоту (у пікселях) на бітові.

Зауваження

Ініціалізує крапковий малюнок, сумісний із пристроєм, визначених pDC. Малюнок за розмірами має таку ж кількість літаків кольору або бітів на піксель форматі контексті вказаного пристрою. Це можуть бути обрані як поточний малюнок для будь-якого пристрою пам'яті, сумісний з тим, що вказаний на pDC.

Якщо pDC контексту пристрою пам'яті, точковий рисунок, повернувся має ж форматі, як в даний час виділеного крапкового малюнка в контексті цього пристрою. "Пам'яті пристрою контекст" є блоком пам'яті, що являє собою поверхні дисплея. Вона може бути використана підготувати зображення в пам'ять перед їх копіюванням до фактичних відображення поверхні сумісним пристроєм.

Коли створюється контексту пристрою пам'яті, GDI автоматично вибирає монохромних бітових запас за це.

Оскільки колір пам'яті пристрою контексті може мати або колір або монохромні зображення вибрано, формат растрового зображення, що повертається функцією CreateCompatibleBitmap не завжди є те ж саме; Проте формат сумісний крапковий малюнок для контексту пристрою nonmemory завжди знаходиться в форматі пристрій.

Закінчивши з CBitmap об'єкт, створений із функцією CreateCompatibleBitmap , виділіть бітовий з контексту пристрою та видалити об'єкт, CBitmap.

Огляд CBitmapЧлени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться такожnbsp; :: CreateCompatibleBitmap, CGdiObject::DeleteObject

Index