CAsyncSocket

CAsyncSocket об'єкт представляє Windows Socket — кінцевої мережі зв'язку. Клас CAsyncSocket інкапсулює на Windows Sockets API, надаючи об'єктно орієнтовану абстракцію для програмістів, які хочуть використовувати Windows Sockets в поєднанні з MFC.

Цей клас заснований на припущенні, що ви розумієте, мережі зв'язку. Ви несете відповідальність за обробку, блокування, порядок байт відмінності, і переходи між Юнікод і багатобайтових символів набір рядків (Азійських). Якщо ви хочете більш зручний інтерфейс, який керує ці питання для вас, перегляньте клас CSocket.

Використовувати CAsyncSocket об'єкт, назвати його конструктора, а потім Створити функцію, щоб створити основні socket маркер (тип SOCKET), за винятком на приймаються розетки. Для сервер сокет слухати член функцію і для клієнта socket викликати функцію член підключення . Сокет сервера повинні викликати функцію " прийняти ", після отримання запит на підключення. Використовувати решту функцій CAsyncSocket здійснювати комунікації між розетки. Після завершення знищити об'єкт CAsyncSocket , якщо вона була створена в купі; деструктора автоматично називає Закрити функції. Тип даних SOCKET описаний у статті Windows Sockets: фон в Visual C++ програміста керівництво.

Докладніше, перегляньте статтю Windows Sockets: за допомогою клас CAsyncSocket та відповідних статей в Visual C++ програміста керівництво, як і Огляд Windows Sockets 2 і Windows розетки програмування міркувань в документації Win32 SDK.

# включити lt;afxsock.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Зразки  MFC зразок CHATSRVR | MFC зразок HTTPSVR

Дивіться також CSocket, CSocketFile

Index