CAsyncSocket::ShutDown

BOOLЗавершення роботи (intnHow=,надсилає);

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0 і кодом помилки можуть бути отримані за номером GetLastError. Такі помилки застосовуються до цієї функції-члени:

Параметри

nHow

Прапор, що описує те, що види операція буде більше не дозволено, за допомогою таких Перечислювані значень:

Зауваження

Виклик цієї функції-члена відключити надсилає або отримує на сокет. Завершення роботи використовується на всіх типах розетки відключити отримання, передачу або обидва. Якщо nHow 0, наступні отримує на сокет буде заборонено. Це не впливає на нижчих шарах протокол.

Для протокол керування передаванням (TCP), вікна TCP не змінюється, і вхідні дані будуть прийняті (але не визнав), поки вичерпаний вікна. Для протокол користувацьких дейтаграм (UDP), Вхідні дейтаграми напряму прийнята і черги. Ні в якому разі буде ICMP помилка-пакета створено. Якщо nHow 1, подальшого надсилання заборонено. Для сокети TCP ПЛАВНИК буде надіслано. Налаштування nHow до 2 відключає як відправляє і отримує, як описано вище.

Зауважте, що завершення не закривається сокет і ресурсів, що додається до сокет звільнення поки Закрити називається. Застосунок не слід покладатися на можливість повторного використання в розетку, після того, як він був закритий. Зокрема, реалізація Windows Sockets не є обов'язковим для підтримки використання підключення таких socket.

Огляд CAsyncSocket |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CAsyncSocket::Connect, CAsyncSocket::Create

Index