CAsyncSocket::Send

віртуальний Int Відправити ( константа порожнечу * lpBuf, int nBufLen, int nFlags = 0 );

Значення, яке повертається

Якщо помилки немає, відправити повертає загальну кількість символів, що надсилаються. (Зауважимо, що це може бути менше, ніж номер, зазначений на nBufLen.) Інакше, повертається значення з SOCKET_ERROR , і міститься код помилки можуть бути отримані за номером GetLastError. Такі помилки застосовуються до цієї функції-члени:

Параметри

lpBuf

Буфер, який містить дані передаються.

nBufLen

Довжина дані в lpBuf в байт.

nFlags

Визначає спосіб, в яких здійснюється виклик. Семантика ця функція визначається налаштувань socket і параметр nFlags . Останній будується шляхом об'єднання будь-яке з таких значень з C++ або оператором:

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена для надсилання даних підключеного сокету. Надіслати використовується писати вихідних даних на підключений потоку або дейтаграм розетки. Для дейтаграм розетки повинні бути прийняті перевищувати максимальної IP розмір пакета з базової підмереж, який дається iMaxUdpDg елементом у структурі WSADATA , повернутих AfxSocketInit. Якщо дані не atomically проходити через основний протокол, помилка WSAEMSGSIZE повертається через GetLastError, та не передачі.

Зауважте, що для дейтаграм сокет успішного завершення відправити не означає, що дані було успішно доставлене.

На CAsyncSocket об'єкти типу SOCK_STREAMкількість байтів, записаних може бути між 1 і потрібну довжину, залежно від наявності буфер на місцеві та іноземні хостів.

Огляд CAsyncSocket |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CAsyncSocket::Create, CAsyncSocket::Receive, CAsyncSocket::ReceiveFrom, CAsyncSocket::SendTo

Index