CAsyncSocket::Accept

віртуальний BOOL Прийняти ( C&AsyncSocketamp; rConnectedSocket, SOCKADDR * lpSockAddr = NULL, int* lpSockAddrLen = NULL );

Значення, яке повертається

Ненульовий, якщо функція успішно; в іншому випадку 0 і кодом помилки можуть бути отримані за номером GetLastError. Такі помилки застосовуються до цієї функції-члени:

Параметри

rConnectedSocket

Посилання виявлення нових з'єднувача, який доступний для підключення.

lpSockAddr

Вказівник на SOCKADDR структуру, яка отримує адресу підключення розетка, як відомо в мережі. Формат lpSockAddr аргументу визначається сім'ї адреса, тоді, коли був створений сокет. Якщо lpSockAddr та/або lpSockAddrLen дорівнює NULL, то немає інформації про адресу віддаленого приймаються socket повертається.

lpSockAddrLen

Вказівник на довжина адреси в lpSockAddr в байтах. LpSockAddrLen є результат значення параметра: він спочатку повинен містити обсяг простору, вказав на lpSockAddr; на повернення, воно буде містити фактичні довжина (у байтах) адреса, яку повертає.

Зауваження

Телефонуйте цієї функції-члена приймати підключення на сокеті. Цей режим екстракти першого підключення в черзі на очікування підключення, створює нові socket з самі властивості, що цей роз'єм і вкладає його rConnectedSocket. Якщо немає очікування підключення, присутні на черзі, прийняти повертає нуль і GetLastError повертає повідомлення про помилку. Допустимий socket (rConnectedSocket) не може використовуватися для прийняття більш підключень. Оригінальний сокет залишається відкритим і прослуховування.

Аргумент lpSockAddr є результат параметр, який записується на адресу підключення розетка, як відомо, шар комунікацій. Прийняти використовується з зв'язку на основі socket типів, таких як SOCK_STREAM.

Огляд CAsyncSocket |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CAsyncSocket::Bind, CAsyncSocket::Connect, CAsyncSocket::Listen, CAsyncSocket::Create, :: WSAAsyncSelect

Index