CAsyncMonikerFile

CAsyncMonikerFile надає функції для асинхронних спеціальні імена в елементи керування ActiveX (раніше контролює OLE). Отриманих від CMonikerFile, який в свою чергу походить від COleStreamFile, використовує CAsyncMonikerFile на IMoniker інтерфейс для доступу до будь-який потік даних, у тому числі завантаження файлів асинхронно з URL. Ці файли можуть бути шиною даних Властивості елементів керування ActiveX.

Асинхронний спеціальні імена використовується в основному в Інтернет-програм та елементи керування ActiveX для надання чуйний інтерфейс користувача під час передачі файлів. Яскравим прикладом цього є використання CDataPathProperty надати асинхронних властивості елементів керування ActiveX. CDataPathProperty об'єкт буде повторно отримати зворотного виклику вказати наявність нових даних під час тривалих власності обмін процес.

Щоб отримати додаткові відомості про використання асинхронних спеціальні імена та елементи керування ActiveX в інтернет-додатків такі статті в Visual C++ програміста керівництво:

# включити lt;afxole.h>

|&Nbsp членів класу ; Базовий клас | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CMonikerFile, CDataPathProperty, асинхронних проти синхронних спеціальні імена в OLE, ця посилання в Win32 SDK

Index