CAnimateCtrl::Open

BOOL Open ( LPCTSTR lpszFileName );

BOOL Open ( UINT nID );

Значення, яке повертається

Ненульовий, у разі успіху; в іншому випадку нуль.

Параметри

lpszFileName

CString об'єкт або вказівник на нульовим закінченням, що містить ім'я файлу AVI або назву ресурсу AVI. Якщо цей параметр має значення NULL, система закриває AVI кліп, який раніше був відкритий для анімації контролю, якщо будь-який.

nID

Ідентифікатор ресурсів AVI. Якщо цей параметр має значення NULL, система закриває AVI кліп, який раніше був відкритий для анімації контролю, якщо будь-який.

Зауваження

Цю функцію, щоб відкрити AVI-кліп і відобразити його перший кадр.

Якщо Анімація контролю має стиль ACS_AUTOPLAY , анімація контролю автоматично розпочнеться відтворення кліпу відразу після його відкриття. Він буде продовжувати грати кліп у фоновому режимі, коли ваш потік продовжує виконувати. Коли робиться кліп грав, вона буде автоматично повторюватися.

Якщо Анімація контролю має стиль ACS_CENTER , AVI кліп відображатиметься в центрі елемента керування, і розмір елемента керування не зміниться. Якщо Анімація контролю має стиль ACS_CENTER , елемент керування буде змінено AVI кліп зміненого розміру зображення в AVI кліпу. Позиції у верхньому лівому куті елемента керування не зміниться, тільки розмір елемента керування.

Якщо Анімація контролю має стиль ACS_TRANSPARENT , буде розіграно перший кадр за допомогою прозорий фон, а не колір тла, вказаного в картинки Мультфільми.

Огляд CAnimateCtrl |nbsp; Члени класу | Ієрархічна діаграма

Дивіться також CAnimateCtrl::Close, CAnimateCtrl::Create

Index