Масив, список і мапу класів

Для обробки агрегати даних, клас бібліотека надає група колекції класи — масивів, списків а "Карти Google" — що може провести різних об'єктів і попередньо визначених типів. Колекції динамічно розмірів. Ці класи можуть бути використані в будь-якій програмі, чи написані для Windows, чи ні. Однак, вони є найбільш корисним для реалізації структур даних, які визначають вашого документа класи, у рамках програми. Можна легко отримати спеціалізовані колекції класи з цих, або створити їх на основі шаблона класів. Щоб отримати додаткові відомості про ці підходах, перегляньте статтю колекції в Visual C++ програміста керівництво і Шаблон класи для масивів, списків і карти в цьому огляді список класів колекції шаблонів.

Масиви є одновимірною даних структур, які суміжно зберігаються в пам'яті. Вони підтримують дуже швидко довільного доступу з будь-якого даного елемента, адреса пам'яті, можна розрахувати за множення індексу елемент за розміром елемента і додавання результат базову адресу масиву. Але масиви є дуже дорогими, якщо вставити елементів у масиві, з весь масив останніх елемента, які вставлені має бути переміщені, щоб звільнити місце для елемент Вставити. Масиви можуть збільшуватися і зменшуватися, як необхідні.

Списки схожі на масиви, але зберігаються дуже по-різному. Кожний елемент списку включає також вказівник до попередньої і наступної елементів, робить його у списку. Це дуже швидко, щоб додати або видалити елементи, тому що це тільки включає зміна кілька покажчиків. Однак, пошук список може бути дорогим оскільки всі пошуки повинні почати на одному кінці зі списку.

Карти значення ключа пов'язані значення даних. Наприклад, ключ карта може бути рядок і даних вказівник у список. Ви хочете поставити на карті дати вам курсор, пов'язаних з певного рядка. Карта Пошук, швидко, тому що карти за допомогою хеш-таблиць для ключа пошуку. Додавання й видалення елементів так само швидко. Карти часто використовуються з іншими структурами даних як допоміжні показники. MFC використовує особливий тип карти, називається на " повідомлення карта" щоб зіставити повідомлень Windows вказівник на функцію обробник для цього повідомлення.

Index