CHtmlView

CHtmlView sınıfı, MFC'ın belge/görünüm mimarisi kapsamında WebBrowser denetimi işlevselliğini sağlar. WebBrowser denetimi, kullanıcının klasörlerin yanı sıra dünya çapında Web siteleri Yerel dosya sistemine ve ağ üzerinde tarayabilirsiniz bir penceredir. WebBrowser denetimi Hiperlinklemesi, Tekdüzen Kaynak Konum Belirleyicisi (url) gezinti, destekler ve Geçmiş listesini korur.

CHtmlView sınıfını kullanarak bir mfc uygulaması

Standart mfc çerçeve uygulaması (SDI veya geçerli MDI) view nesnesinin sık özel sınıflar kümesinden türetilir. Bu sınıflar, tüm CView, türetilmiş ötesinde CView tarafından sağlanan özel işlevler sağlar.

Uygulamanın görünümü sınıf CHtmlView dayandırarak WebBrowser denetimi görünümü sağlar. Bu etkili bir web tarayıcı uygulamasını yapar. Bir web tarayıcı stil uygulama oluşturma tercih mfc AppWizard ve CHtmlView görünüm sınıfı belirtin yöntemidir. Uygulama ve içindeki mfc uygulamaları WebBrowser denetimi kullanma hakkında daha fazla bilgi için bkz: Web tarayıcı stil uygulama.

Uygulamaları Web erişimi için CHtmlView işlevini tasarlanmıştır (veya html belgeleri). Aşağıdaki CHtmlView üye işlevleri, yalnızca Internet Explorer uygulaması için geçerli. Bu işlevler WebBrowser denetimi başarılı olur, ancak görünür bir etkisi olacak.

# include lt;afxhtml.h>

Sı&nıf üyeleri |nbsp; Temel sınıf | Hiyerarşi çizelgesi

Ör&neknbsp; mfc örnek MFCIE

Ayrıca bkz:  IWebBrowser2, Platform sdk

Index