CMemFile::Attach

voidAttach (byte * lpBuffer, UINT nBufferSize, UINT nGrowBytes = 0);

Parametreleri

lpBuffer

CMemFile için iliştirilecek arabellek işaretçisine.

nBufferSize

Bayt cinsinden arabellek boyutunu belirten bir tamsayı.

nGrowBytes

Bayt bellek ayırma artışı.

Açıklamalar

CMemFileiçin bir bellek bloğu iliştirmek için bu işlevini çağırın. Bu bellek bloğunu bellek dosyası olarak kullanmak CMemFile neden.

NGrowBytes 0 ise, CMemFile nBufferSizeiçin Dosya uzunluğunu ayarlar. Yani önce CMemFile için eklenen bellek bloğu veri dosyası olarak kullanılacaktır. Bu şekilde oluşturulan bellek dosyaları yetiştirilen olamaz.

Dosya yetiştirilen olamaz çünkü dosya büyümek CMemFile neden dikkat edin. Örneğin, don't call CMemFile geçersiz kılmaları, sonunda yazmak için CFile:Write veya CFile:SetLength don't call uzunluğu nBufferSize uzun.

CMemFile nGrowBytes 0'dan büyük ise, bağlı olduğunuz bellek bloğunun içeriğini göz ardı eder. CFile::Write CMemFile kullanarak sıfırdan bellek dosyasının içeriğini geçersiz yazmak gerekecek. Dosya sonunun yazmak ya da dosya büyümeye denerseniz, CFile::SetLength CMemFile arayarak geçersiz kılmak, CMemFile nGrowBytesbellek ayırma adımlarla büyüyecek. Attach to pass bellek bloğu ayırmaile uyumlu bir yöntemle ayrılan değildi büyüyen bellek ayırma başarısız olur. Ayırmavarsayılan uygulanması ile uyumlu olmak için Çalıştırma Kitaplığı işlevi ile bellek tahsis malloc veya calloc.

CMemFile ge&nel bakış |nbsp; Sınıf üyeleri | Hiyerarşi çizelgesi

Ayrıca bkz: CMemFile::CMemFile, CMemFile::Detach, CMemFile::Alloc, CFile::Write, CFile::SetLength

Index